Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekObrazek

 

Celá produkce společnosti Vision International People Group se odlišuje optimálním složením a velmi vysokou kvalitou. Hlavním strategickým partnerem Společnosti je největší evropský farmaceutický koncern Arkofarma, který společně s Vision vybudoval v Irsku výrobní závod Nutrifarma.

Arkopharma je světový leader v oblasti výroby preparátů vyráběných z lékařských rostlin. V současné době Arkopharma vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu produktů rostlinného původu jak na vnitřním trhu ve Francii, tak i v mnoha jiných zemí světa.

V roce 1982 získala Arkopharma status farmaceutické laboratoře. A tak začala historie jednoho z největších francouzských farmaceutických podniků.

V současné době je v laboratořích Arkopharmy přes 70 moderních výrobních linek, na kterých se ročně vyrobí přes 1,5 miliardy kapslí, 111 tun tabletek, 1,5 tuny kosmetických přípravků. Na to je potřeba zpracovat přes 500 tun rostlin.
Podle údajů Mezinárodní informační zdravotnické služby (IMS) zaujímá Arkopharma klíčovou pozici na farmaceutickém trhu Francie:

1. místo (82,9%) ve výrobě produktů na fytoterapii v kapslích;
2. místo (33,5%) ve výrobě vitamíno-minerálních komplexů.

Společnost Vision International People Group má exkluzivní právo na biologicky aktivní doplňky Vision, které jsou vyráběny speciálně, exkluzivně a jen pro naši společnost pod tímto názvem.

Biologicky aktivní potravinové doplňky (BAD)

Biologicky aktivní potravinové doplňky Vision jsou přírodní rostlinné suroviny zpracované vyspělou technologií.( krio-rozmělnění – při teplotě tekutého dusíku) Kromě optimálního komplexu vitamínů a minerálů obsahují také fytokomponenty. Tyto komponenty jsou biologicky aktivní látky dobře známých léčebných rostlin.

Všechny složky BAD jsou výlučně přírodního rostlinného původu, díky tomu jsou cenné a aktivní. Složení BAD je přesné a vědecky podložené, aby napomáhalo harmonickému, optimálnímu stravování člověka v souladu s jeho individuálními potřebami.

Produkty Vision se vyrábějí v podmínkách plně odpovídajících normám GMP (Good Manufacturing Practice) - to jsou výrobní předpisy farmaceutického průmyslu vypracované v roce 1963 v USA

 

Kontakt :  + 420 777 144 213